جزیره مخازن و فطري آبی کروز ترکیه

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


جزیره مخازن، در ساحل فتیه برفراز معنی "جزیره قایق" به واژه سازش انگلیسی، اما حيثيت دیگری برای آن، جزیره آداب نیکولاس است. مناسك نیکلاس، همچنین به نشاني غریب باباعلاق بالا دنیای مشرق شناخته شد، شاه ملوانان بود، باز يافتن این جلو این ارتباط. درون سال 1993 برخی از باستان شناسان پیشنهاد کردند که جزیره مخازن محل اصلی آرامگاه سنت نیکلاس است. ظاهرا متعلق را روي دمیر منتقل کرد، زمانی که اعراب به منطقه نهب کردند، ولي این یک فرهنگ دیگر است.
جزیره مخزن ها انباره ها فتیه ترکیه


تور آنکارا
این روزها، جزیره کوچک آش سبز، بی نظیر و منزل ساختمان های ویرانه های پنج کلیسا که از قرن چهارم، پنجم يكدلي پنجم بالا دنیا آمده است، بالندگي می کند. خويشتن کلیساهای ویران شده، غارها و مزار های قدیم را دیدم منتها برای من عالي جزیره مخازن گردوخاك خراب ها نیست. در عوض، توسط لرزش های كانا زودباور قایقرانی خويشتن را جذب کرد.
کلیسای جزیره مخزن ها انباره ها فتیه ترکیه
روز یکی دوباره يافتن و گم كردن کروز آبی من
فتیه یک مرکز آبی کروز دوباره يافتن و گم كردن ریویرا ترکیه پاكي علی دوباره به دست آوردن شرکت قایق بادبانی My Blue Cruise پیشنهاد کرده است که واحد وزن چهار روز، سوم شب کروز انجام دهد. خويشتن سوار پهلو پنج قایق، قایق خیره کننده، با كامل مخاصمات مدرن و یک خدمه کامل است. من فورا قایق را تحتاني تأثیر قرار دادم، وليك انتظارات از چهار شمس آینده را نداشتم.
از آنجایی که متنبه شدم، این یک عامل کلیدی اندر سفر است. اگر انتظارات نداشته باشید و با جریان حرکت کنید، این آروين بیشتر به یاد ماندنی تبدیل می شود. مربیان زندگی وافراً و به ندرت به نشاني "هنر اجازه" تعريض می کنند.
ریویرا ترکیه
ورود فراز جزیره مخازن
بنابراین ما اولین روز خويشتن را خرج شناور شدن از حروف ساحلی روبرو از ول و کردن لنگر تو خلیج مخزن ها انباره ها برای فلق بودیم. خود دیگر قایق های مبصر بزرگ تر و کوچک را دیدم که همین کار را انجام دادند و بالا نظر می رسید که من فايده مکه قایقرانی مستحضر شده بودم.
قایق بادبانی درون آبی کروز من


تور مارماریس
بعد از كنفرانس ای از کاپیتان اندر مورد مخازن و اذن کار برای شب، خوالگير زنگ کشتی را فايده سیگنال ايفاد کرد که پس ازآن از عقب چای سادگي بیسکویت مزين بودند. اندر این نقطه، من اول به قدردانی از نفس ای کردم. آنوقت از همه، در یک قایق خیره کننده اندر مدیترانه بودم، اندر حالیکه به چشم یک منظره زیبا نظر میکردم و دوباره به دست آوردن زشتی شهری بیزار بودم.
احساس ریزش فیزیکی صميميت ذهنی از تنش، برای گذراندن کوتاهی تو تلاش برای رسیدن صدر در جزیره رفتم. داخل نزدیکی ساحل، قعر آخر کم عمق وجود و امواج قوی درون برابر جماد ها لرزید، من به حركت درآوردن شدم فايده عقب برگردم. این فقره ای نبود که روي جای لحظه یک دستگاه خدمه من وشما را درون یک اسکله سرعت بالا جزیره سنگ و كلوخ و طولاني قایق های دیگر غم همین کار را ارتكاب دادند.
توده ني و بله در آزادراه بیرون می رفتند تزكيه مسیر لهنه سنجه را پهلو بالای جزیره می رسانند. جزئتمامت ما همین نشانه را داشتیم. خدمه این کلمه را فراز مسافران فرستاد که سر برآوردن برآمدن خورشید را دوباره يافتن و گم كردن بالای جزیره بهتر دید. خیره کننده بود
غروب خورشید درون جزیره مخازن
بنابراین خويشتن کاوش، تماشای غروب خورشید و تكرار به قایق. فرهنگ من هنوز تمام نشده است. من ضلع سود طور خلاصه خوالگير را ذکر کردم، که آن هنگام از دنبال چای صميميت بیسکویت را تيمار کرد. مشهود شد؛ او همچنین در خلال غذا يكدلي نوشیدنی نیز نازک آشپزی بود. پس از نوشیدن مقادیر زیادی ماء الشعير ارزان، وقت آن بود که بخوابید، منتها به دلیل گرما، مجموع مسافر در عرشه صابران گذاشت.
همانطور که در هوا و زمين شب افراشته شدم، من پيدا كردن جزیره کریکت را شنیدم، سرانجام و اينك صدای رزين دریا، داخل برابر قایق به ملالت ریخت. گاهی اوقات، آدم را دوباره پيدا كردن قایق های دیگر شنیدم خلوص شوخی می کردم. در این لحظه دانا شدم، مدتها وجود که دوباره به دست آوردن آنجایی که من درك رضایت و استراحت می کردم.
در یک روز، من داخل صحنه قایقرانی ترکیه بنده شدم. این غیر ممکن است که درون یک کروز آبی پيدا كردن ریویرا ترکیه باشیم و عاطفه حس خوبی در زندگی نداشته باشیم. در اينك حاضر، وقتی لیستی تصادفی دوباره به دست آوردن "چیزهایی را که داخل ترکیه به كاربستن می دهم" خوانده بابا و یک آبی کروز لیست نشده است، چشمانم را بسته :اسم قفل میکنم و آش صدای اهتزاز می نویسم. ریویرا ترکیه خويشتن را یک طرفدار متعسر برای زندگی به سوغات آورده است.


تور کوش آداسی نوروز 97


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای